Kredyty

PARTNER OBSŁUGI KREDYTOWEJWspółpracujemy z Domem Kredytowym zapewniającym naszym klientom pełną gamę produktów finansowych: kredyty hipoteczne, refinansowe, konsolidacyjne, inwestycyjne; produkty inwestycyjno - oszczędnościowe; produkty ubezpieczeniowe. Firma funkcjonuje na rynku doradztwa finansowego od marca 2004 roku, aktualnie jest jedną z trzech największych firm doradztwa finansowego w Polsce.

Dom kredytowy jest firmą doradczą działającą w sektorze finansów osobistych, specjalizującą się w kredytach hipotecznych. Oferta obejmuje również produkty inwestycyjne najlepszych towarzystw funduszy inwestycyjnych i towarzystw ubezpieczeń na życie. Misją Domu Kredytowego jest niezależne doradztwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta.

Atutami firmy są niezależność oraz bezstronność. USŁUGI CAŁKOWICIE BEZPŁATNE DLA KLIENTA oraz porada kredytowa uwzględniająca faktyczne potrzeby klienta. Doradcy finansowi negocjują indywidualne warunki kredytu dla Klienta. Firma zapewnia indywidualną opiekę jednego doradcy od pierwszego kontaktu do wypłaty środków przez bank. Spotkania z doradcą odbywają się w dogodnym dla Klienta miejscu i terminie. Dostęp do kredytu jest szybszy dzięki uproszczonym procedurom.
 
Zapraszamy do współpracy !!!


Kontakt

Adres:

ul.Lipowa 51 lok.17
15-424 Białystok
tel./fax/85/ 74-22-194, 74-45-648

nieruchomosci@home-service.com.pl

*Jan Małachowski

tel.602 383 437

licencja nr 678

*Wioletta Wakuła 602 628 822Reklama